Билеты Monatik Love It Ритм Тур

Monatik Love It Ритм Тур || 14 вересня 2019 || Славутич Арена

14 вересня 20:30
Запоріжжя · Славутич Арена
399 - 999 грн.

Без перебільшення король поп-музики і найпопулярніший артист України, MONATIK, відправиться в концертний тур по стадіонах України. Графік туру 2019 включає 10 стадіонів. Афіша концертів Монатика - нижче на сторінці.

1 червня неймовірне Stadium Show MONATIK Love It РИТМ зібрало повний НСК "Олімпійський"! Десятки тисяч відкритих сердець співали в унісон і ловили ритм. А після шоу у кожного залишилося відчуття: "Хочу ще!"

Стадіонний тур - це логічне продовження концертної презентації нового надуспішного альбому мультіартіста: Love It РИТМ. У кожному з 10 міст глядачі почують як нові пісні, так і хіти артиста, які вже стали символами любові до життя, мотивації і світлих думок.

MONATIK - український співак, автор найбільш танцювальних і яскравих пісень, успішний композитор і саунд-продюсер, тренер-переможець проекту «Голос. Діти 4 ».

Хіти «Vitamin D», «Те, від чого без розуму», «Кружляє», «Вічність» вже стали новою поп-класикою. А цієї весни до них приєднався «Love It РИТМ» - головний танцювальний сингл останнього альбому, який разом з дивним кліпом просто захоплюють дух.Творчество, щирість і самобутність MONATIK гідно відзначені не тільки публікою, а й знаковими нагородами: на рахунку 12 нагород від премій YUNA, ЖАРА Music Awards, ELLE AWARDS і M1 MUSIC AWARDS.

У Запоріжжі концерт MONATIK пройде на Славутич-Арені. Майданчик розміщує більше 12 000 чоловік і оснащена всім необхідним для комфортного перебування як спортивних уболівальників, так і музичних фанатів.
MONATIK вже готує для вас грандіозне шоу з тоннами звуку. Тому налаштовуйтесь на нестримні танці під улюблені хіти і поспішайте купити квитки на концерт, поки є відмінний вибір. Дивіться схему стадіону і вибирайте місця в ложі, на трибунах і фан-зоні (вона представлена ​​трьома секторами).

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає MONATIK в Україні?

MONATIK виступає 14 вересня, 20:30 в Запоріжжя. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ MONATIK в Україні?

Квиток на концерт MONATIK Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 399 - 999 грн.

📍 Де пройде концерт MONATIK?

Місце концерту - Славутич Арена

Monatik Love It Ритм Тур || 14 вересня 2019 || Славутич Арена
14 вересня 20:30
399 - 999 грн.